Hodnocení bezpečnostních rizik - PREISSLER SPECIALIZED SERVICES

Přejít na obsah
Preissler Specialized Services
VÝCVIK A KONZULTACE
"TRÉNINK PRO CHAOS"
Preissler Specialized Services byla založena v roce 2012  záchranářem a bezpečnostním poradcem Romanem Preisslerem, aby přinesla tyto efektivní výcvikové techniky našim bratrům a sestrám, kteří pracují jako profesionální záchranáři, hasiči a policisté. Máme stálé poslání poskytovat nebo usnadňovat školení pro tyto komunity, aby se mohly zachránit nebo byly schopny poskytnout účinnou péči, když vypukne chaos. Zapálené outdoorsmany také školíme v bezpečných a život zachraňujících lékařských technikách. Specializujeme se na techniky přežití, sebeobranu, taktickou medicínu a medicínu v divočině, čtyři oblasti spektra, kde se nevyhnutelné děje s předvídatelnou pravidelností! Pouze příprava a pravidelný trénink mohou poskytnout možnost úspěchu v jakémkoli scénáři. Naše školicí kurzy jsou vytvořeny tak, aby překračovaly a zpochybňovaly průmyslové standardy, využívaly postupy založené na důkazech, zdůraznit osobní zkušenosti a poskytnout nejnovější školení v dostupných technikách. Jsme hrdí na to, že poskytujeme realistické školení, které je pro naše studenty náročné jak psychicky, tak fyzicky! Naším heslem je Školení pro chaos. Vyberte si Preissler Specialized Services, abyste se dnes připravili na chaos! Ne, když udeří!

Preissler Specialized Service a naši parneři zasahuje na bezpečnostních a záchranných misích, jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Také poskytuje specializované služby, provádí hodnocení hrozeb, rizik a zranitelnosti pro klienty ze soukromého, školního a veřejného sektoru.
Zakladatel, hlavní lektor a majitel
Preissler Specialized Services
Roman Preissler je známý na veřejnosti i v médiích jako Specialista na zvláštní činnosti (Specialista), v zahraničí ,kde působil v soukromých elitních jednotkách, pracoval pod krycím jménem Sibiřský vlk.

V roce 2012 se rozhodl založit Preissler Specialized Services, kde působí jako hlavní lektor a bezpečnostní poradce. Roman Preissler se opírá o své více jak 23 leté profesionální zkušenosti  a dovednosti v oblasti záchrany lidí a globální bezpečnosti. Provedl nesčetné množství bezpečnostních, záchranných a taktických operací, jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Stal se uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a záchranářské a bezpečnostní mise. Ke své práci využívá i spoustu dovedností, certifikátů, osvědčení, ale i speciální techniku.

Jeho dovednosti a zkušenosti mu umožnily se dostat do pracovní skupiny Krizového štábu v Jablonci nad Nisou.

Také se zabývá prevencí kriminality, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a objevuje se v nejsledovanějších médiích, odborném a veřejném tisku.

Roman Preissler prezentuje své reference, služební záznamy, osvědčení, certifikáty, úspěchy, ocenění a ostatní osobní dokumenty pouze na vyžádaní při osobním jednání!
Ocenění

2017 - Zlatý záchranářský kříž
Ocenění získal za nejkurioznější záchranářský čin, které mu předal prezident Miloš Zeman.

2002 - Zlatý záchranářský kříž
Ocenění získal za záchranářskou a humanitární aktivitu v zahraničí, které mu předal prezident Václav Havel.
Dovednosti

Základní dovednosti
Bezpečnostní doprovody
Řízení vozidel
Komunikační prostředky a vyhledávání elektronických zařízení
Vyhledávání nástražných výbušných systémů
První pomoc
Předcházení a řešení konfliktů
Další dovednosti
Střelba
Protiodstřelovačské operace
Protisledování
Protiútočné taktiky
Ochranné zpravodajství
Výcvik
Právo
Střelba
Taktika
Boj z blízka
První pomoc
Řízení vozidel
Pyrotechnika
Společenské chování
Bezpečnostní strategie
Bezpečnostní plánování
Základy psychologie a krizové komunikace
Používání komunikační a speciální techniky
Zahraniční zkušenosti

Private Military Conractor
3 roky pracoval jako soukromý vojenský dodavatel

Combat Medic / Paramedic - K9
5 let pracoval jako bojový zdravotník / záchranář - psovod

Private Security Contracor
2 roky jako soukromý bezpečnostní dodavatel
Preissler Specialized Services 2023
Návrat na obsah