Osm věcí, které pro vás může udělat váš bezpečnostní poradce - PREISSLER SPECIALIZED SERVICES

Přejít na obsah
Preissler Specialized Services
OSM VĚCÍ, KTERÉ PRO VÁS MŮŽE UDĚLAT VÁŠ BEZPEČNOSTNÍ PORADCE.

Osm věcí, které pro vás může udělat váš bezpečnostní poradce.
Pokud chcete najmout bezpečnostního konzultanta, může to být pro vaši firmu nejchytřejší rozhodnutí, pokud ve vaší organizaci nejsou k dispozici potřebné odborné znalosti.

Zde je osm výhod (je jich mnohem více…) spolupráce s bezpečnostním konzultantem, které žádný jiný obchodní profesionál nemůže přinést.

Bezpečnostní poradce je váš stálý odborník a důvěrný poradce.
Bezpečnostní konzultant bude odborníkem na osobní bezpečnost vaší organizace; někoho, s kým můžete důvěrně diskutovat o svých obchodních operacích a požadavcích na vysoké úrovni.

Bezpečnostní konzultant určí, kde existuje riziko pro vaše lidi a majetek.

Znáte svou firmu lépe než kdokoli jiný. Bezpečnostní konzultant si udělá čas, aby porozuměl vašemu podnikání A jakémukoli riziku pro vaše lidi a majetek. Identifikuje a kvalifikuje vaše riziko a nejlepší způsoby, jak je zmírnit.

Bezpečnostní konzultant zhodnotí vhodnost vašich stávajících systémů a procesů.
Bezpečnostní konzultant zhodnotí všechny vaše stávající operační systémy a obchodní procesy, aby zjistil, zda to, co máte, je vhodné pro vaše současné obchodní prostředí. Přezkoumání by mělo vyhodnotit přístup do budovy, poštu a komunikaci, nouzové řízení, systémy kontroly přístupu a poplašné systémy, CCTV a systémy řízení budovy, jakož i jakékoli další proměnné specifické pro daný případ.

Bezpečnostní poradce určí úroveň ohrožení, které může podnik čelit.
Jakmile je podnikatelské riziko identifikováno, musí být kvalifikováno z finanční perspektivy; to za vás udělá váš konzultant. Jakmile je toto dokončeno, je možné kvalifikovaně rozhodovat o strategiích zmírňování rizik. Zde vstupuje do hry zkušenost bezpečnostního konzultanta; zná důsledky špatně informovaných rizikových strategií a výsledek, že nemají vůbec žádné.

Bezpečnostní poradce doporučí nejlepší řešení.
Dobrá bezpečnost vychází z kombinace systémů a procesů fungujících v harmonii. Skutečně nezávislý poradce nedoporučí produkt nebo službu, kde dostávají provize nebo provize za nákup, doporučí produkty a služby, které poskytnou jejich klientovi nejlepší výsledek.

Bezpečnostní poradce ochrání váš rozpočet.
Se znalostí vašeho podnikání a vašich potenciálních obchodních rizik ochrání bezpečnostní konzultant váš konečný výsledek. Výdaje na zabezpečení jsou jen zřídka považovány za investici, která se vaší společnosti vrátí, ale díky technologické efektivitě si nejen užijete vylepšení zabezpečení, ale také uvidíte, že se vaše aktualizace zabezpečení časem vyplácí.

Bezpečnostní poradce zajistí, že dostanete to, za co jste zaplatili.
Pokud utrácíte peníze za nové bezpečnostní technologie, bezpečnostní konzultant zajistí, že dostanete to, za co jste zaplatili. Váš bezpečnostní konzultant převezme vlastnictví za podepisování jakýchkoli kapitálových nákupů, takže si můžete užívat klidu, že vám nejsou prodávány podřadné, vadné nebo nevhodné produkty. To chrání vaši investici a zajišťuje úroveň odpovědnosti vůči osobám pověřeným prováděním prací pro vás.

Bezpečnostní konzultant se postará o vaše nejlepší zájmy.
Bezpečnostní poradce zajímá pouze vaše nejlepší zájmy. Udělejte si laskavost tím, že o bezpečnost vaší firmy bude přemýšlet někdo jiný – odborník.

Pokud se vás některý z těchto bodů týká, neváhejte zvednout telefon a nezávazně si popovídat s Romanem Preisslerem-Sibiřským vlkem, hlavním konzultantem firmy Preissler Specialized Services.
Poskytování bezpečnostních řešení v celé České republice

Preissler Specialized Services 2023
Návrat na obsah